Loading
kedisiva
Ostatnia wizyta 1 r. temu • Dołączył/a 6 l. temu19,866 wyświetleń (3,982)

Figurki574

Różności60

Media48

Kilka słów o użytkowniku

https://31.media.tumblr.com/7434c52579be1098fc306ca864d7bc17/tumblr_nahd5cMmLf1qbq5g5o1_500.gif
http://33.media.tumblr.com/deb585f6384c4be7cc0894a9aae0726d/tumblr_n9bum2kPWM1s8qxtuo3_500.gif

https://38.media.tumblr.com/34569294257d0619a5da0df2ae10a94c/tumblr_nbti0jE7uP1sfbu0eo1_500.gif

Artykuły7

Komentarze22

kedisiva4 l. temu#13758893Hi, I was trying to send a message for you about your mewtwo but your inbox is full. Thx !!!

Sorry about that! Sending you a PM now. =)
4 l. temu
kedisiva4 l. temu#4364520Your inbox is full, can i learn how does shipping coast tu Turkey ??? thanks

Inbox emptied :).
4 l. temu
Nasıl gidiyor Kedisiva ? :D
5 l. temu
Doğum günün kutlu olsun
5 l. temu
DeadlyAnime Web Designer
Pokaż zawartość spoileraUkryj zawartość spoileraYou are the birthday star today... Happy birthday! ...xD ...xD
5 l. temu
Ghouller zombi ve şeytani canavar arası birşeyler sanırım bildiğim kadarıyla ama burada insan görünüşlü yapmışlar izleyici sevsin diye... vampirler gibi, gene vampirler gibi insanlar üstünden besleniyorlar falan yani baya bir vampir animesi titreşimi alıyorum ben bundan. Rah Berserk'in Black Swordsman Guts figürünü gördüm kendimden geçtim zaten... hayatta kaçmaz. :) Sağlam topluyorsun, ona bir sözüm yok. :D Bende keşke ayda 40 ın üzerinde figür siparişi verebilsem ama nerde o para bende... :D 3 taş çatlasa 5 figür siparişi veririm sanırım bir ayda. Planlı olmak iyidir tabi.

kedisiva5 l. temu#2677938Ghouller mitolojik varlıklar. Biz onlara "gulyabani" diyoruz hatta. Berserkin Rah figürüne bak derim. Yıllardır figür topluyorum. 40tan fazla olsun bi zahmet. Senelik figür listesi çıkarıyorum kendime. Her şeyim planlıdır benim ;)
5 l. temu
Ghouller mitolojik varlıklar. Biz onlara "gulyabani" diyoruz hatta. Berserkin Rah figürüne bak derim. Yıllardır figür topluyorum. 40tan fazla olsun bi zahmet. Senelik figür listesi çıkarıyorum kendime. Her şeyim planlıdır benim ;)
dotanuki5 l. temu#2677851Bende Mikasa'yı seviyorum ama manyağı sayılmam :) Manyağı olduğu tek şey Berserk'tir... ondan özellikle Guts karakterini çok severim. Kuroshitsuji bir kaç bölüm izlemiştim Shoujo olduğunu bilmeden, rasgele ama pek devam edemedim, daha çok kızlara yönelik bir anime olduğu için benim için pekte cezbedici değildi. Free'yi hiç izlemedim. 40 tan bile fazla siparişin var demek... vay be... benim 3 tane siparişim var sadece :) Tokyo Ghoul bana biraz vampirli animeler gibi geldi, sadece karakterlere vampir demek yerine Ghoul demişler değişik gözüksün diye ama sevdim genede izlediğim 4 bölümüde.
5 l. temu
Bende Mikasa'yı seviyorum ama manyağı sayılmam :) Manyağı olduğu tek şey Berserk'tir... ondan özellikle Guts karakterini çok severim. Kuroshitsuji bir kaç bölüm izlemiştim Shoujo olduğunu bilmeden, rasgele ama pek devam edemedim, daha çok kızlara yönelik bir anime olduğu için benim için pekte cezbedici değildi. Free'yi hiç izlemedim. 40 tan bile fazla siparişin var demek... vay be... benim 3 tane siparişim var sadece :) Tokyo Ghoul bana biraz vampirli animeler gibi geldi, sadece karakterlere vampir demek yerine Ghoul demişler değişik gözüksün diye ama sevdim genede izlediğim 4 bölümüde.

kedisiva5 l. temu#2677790Çok iyi tespit yapmışsın :D Kesinlikle levi manyağı biriyim. Ve Sebastian ve free :D sipariş edilenlerin çoğunu güncellemedim aslında. 40tan çoook daha fazla. Tokyo ghoulün mangasını bitirdim ama çok sağlam bi seri değil gözümde. Yine de o uta figürünü alacağım !!! (Sağlam olmama sebebi animenin de manganın da çok konudan konuya atlıyo olması. Çizimleri de çok iyi değil. Anlayamıyosun ne oluyo. Ve, elindeki sağlam konuyu çok daha üyi işleyebilirdi.)
5 l. temu
Çok iyi tespit yapmışsın :D Kesinlikle levi manyağı biriyim. Ve Sebastian ve free :D sipariş edilenlerin çoğunu güncellemedim aslında. 40tan çoook daha fazla. Tokyo ghoulün mangasını bitirdim ama çok sağlam bi seri değil gözümde. Yine de o uta figürünü alacağım !!! (Sağlam olmama sebebi animenin de manganın da çok konudan konuya atlıyo olması. Çizimleri de çok iyi değil. Anlayamıyosun ne oluyo. Ve, elindeki sağlam konuyu çok daha üyi işleyebilirdi.)

dotanuki5 l. temu#2677746Çok geniş bir koleksiyonun var. Hepsini güle güle sergile. 40 tane siparişin var... wow...senin bu geniş koleksiyon bu gidişle çok kısa süre içerisinde şimdiki halinin 3 katı falan olur sanırım... iyi topluyorsun. Shingeki No kyojin seviyorsun sanırım, ve favorinde levi. Benim favorim ise Mikasa, daha yeni Figma figürünü sipariş verdim. Bu gün yarın elimde olur sanırım, heycanla bekliyorum. Tokyo Ghoul'üde baya sevdin sanırım. Bende yeni izlemeye başladım daha 4 bölüm izledim ve hiçte fena değildi.
5 l. temu
Çok geniş bir koleksiyonun var. Hepsini güle güle sergile. 40 tane siparişin var... wow...senin bu geniş koleksiyon bu gidişle çok kısa süre içerisinde şimdiki halinin 3 katı falan olur sanırım... iyi topluyorsun. Shingeki No kyojin seviyorsun sanırım, ve favorinde levi. Benim favorim ise Mikasa, daha yeni Figma figürünü sipariş verdim. Bu gün yarın elimde olur sanırım, heycanla bekliyorum. Tokyo Ghoul'üde baya sevdin sanırım. Bende yeni izlemeye başladım daha 4 bölüm izledim ve hiçte fena değildi.
5 l. temu
Bringing the hobby to your door.

Więcej informacji

Poziom
Płeć
Lokalizacja
Programy TV
Kuroshitsuji, Code Geass, FMA, Bakumatsu Rock, Free, Kuroko no Basuke, Haikyuu, Zankyou no Terror, Barakamon, Dramatical Murder, Diabolik Lovers, UtaPri, Ao no Exorcist, Blood Lad, Detroit Metal City, Love Stage, K, Junjou Romantica, Noragami etc.
Książki
The Alchemist
Gry
Tomb Raider, Sims, DMMd, Bioshock, Elder Scrolls, Monochroma, Machinarium, Botanicula and all indie games
Muzyka
Usually metal, sometimes I can be jazzy or funky. Only bands I love from jrock are Oldcodex, Breakerz (also Daigo), SID, Hello Sleepwalkers and Noisycell
Aparat
Sony Xperia Z1 Camera :3
Komputer
Sony Vaio

Obrazki5

Znajomi10

Kluby4